AKTUALNOŚCI

Wielkie otwarcie Sklepiku Kreatywne Maluchy!

Dzieci mogą bezpłatnie pobawić się i wypróbować kreatywną zabawkę, a rodzic może dowiedzieć się jak działa i jakie posiada właściwości oraz upewnić się, że dany produkt jest bezpieczny.

Nasze zabawki są bardzo wartościowe, twórcze, rozwijają wyobraźnię, abstrakcyjne myślenie, pobudzają sensorykę u dzieci. Dzieci zapoznają się z nowymi formami zabawy, stykają się z plastycznymi materiałami z którymi mogą samodzielnie, bezpiecznie tworzyć wszelkie wymyślone kształty. 

W naszej ofercie posiadamy m.in. Sprytną Plastelinę, Piasek kinetyczny Kinetic Sand, Mad Mattr, Pucholinę, Piaskolinę, Klocki kukurydziane PlayMais, Klocki Plus-Plus, Klocki konstrukcyjne Iron Commander, drewniane klocki konstrukcyjne Igroteco, woskowe sznureczki WikkiStix i wiele innych.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze artykuły były dla Ciebie i Twojego dziecka oryginalne, twórcze i przede wszystkim bezpieczne.
15.12.2016 Wizyta w Mazowieckim Szpitalu Spezcjalistycznym w Radomiu W czwartek mieliśmy okazję zawitać w oddziale Pediatrii w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym na Józefowie.
Dzieci bardzo ucieszyły się z wizyty Mikołaja i jego Elfów! Radości nie było końca, zwłaszcza przy budowaniu figurek z klocków Play-mais. Serdecznie dziękujemy Panu ordynatorowi Pawłowi Strusowi oraz kierowniczce zespołu pielęgniarskiego Pani Zofii Rojek za ciepłe przyjęcie i wesołe rozmowy.
A Wam nasi mili życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
czytaj więcej »
10.01.2017 Kreatywne Ferie tylko w Pinezce!

To dopiero będą FERIE!

W tym roku Pinezka zaprasza na 2 niepowtarzalne turnusy  5 dniowe w czasie ferii zimowych w lutym 2017 roku. W tym sezonie czekają na Was nasze nowości: klocki Play-mais oraz bum bum rurki. Lecz to nie wszystko! W programie na każdego z uczestników czeka moc atrakcji:

Wyjścia do kina, eksperymenty naukowe, zajęcia kulinarne, karaoke, druk 3D, konstruktywne gry stolikowe, eksperymenty naukowe , pokaz talentów, przygotowanie przedstawienia teatralnego , polowanie na przygody z detektywem Pinezką !

Drodzy Rodzice! Zapraszamy do zapoznania się z programem najlepszych ferii zimowych w Radomiu, zapisy na półzimowisko już ruszyły a miejsc tylko 12 w jednej grupie ! czekamy na Was  w Pinezce od poniedziałku do piątku od 15.00 do 18.00 lub telefonicznie 698730047, 697905011 lub biuro@pinezka.edu.pl

  

czytaj więcej »

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011