AKTUALNOŚCI

Kreatywne Ferie tylko w Pinezce!

Proponujemy   dwa turnusy :I od 13 do 17 lutego i II od 20 do 24 lutego . Każdy z nich trwa od poniedziałku do piątku, w trakcie tych pięciu dni zapewniamy:

  1. Opiekę wykwalifikowanej kadry od 8 do 17. Opieka od godz. 7.00 za dopłatą 10 zł/h.

  2. Wyżywienie (II śniadanie, obiad i podwieczorek)

  3. Atrakcyjny program jedyny taki w mieście

  4. System małych grup - podzielonych ze względu na wiek i zainteresowania : grupa " Kreatywne Maluchy" , grupa "Gwiazdy sceny" ,grupa "Poszukiwacze przygód".  1.  Kreatywne maluchy  - grupa dla dzieci młodszych od 5 do 7 lat  .Zajęcia dla tej grupy to twórcze     i zadziwiające warsztaty plastyczne, z klockami Play- mais oraz   różnego rodzaju masy do wykonania rzeźb. Piasek kinetyczny oraz klocki play mais posłużą nam do stworzenia niesamowitych krajobrazów. A obcowanie z nowymi materiałami plastycznymi pobudzi kreatywność u każdego dziecka. Zapewniamy odpowiednie warunki do zajęć, miejsce na wystawienie dzieł i pełno dobrej zabawy.Oprócz zajęć plastycznych w programie wyjście do kina ,warsztaty kulinarne z Mamma Leo, karaoke , kino Pinezki , eksperymenty naukowe , warsztaty rytmiczne z bum bum rurkami i wiele wiele innych atrakcji.

  2.  Gwiazdy sceny - grupa dla dzieci od 7 do 12 lat  o zainteresowaniach artystycznych .W programie  przygotowanie przedstawienia  teatralnego , dekoracji i strojów . Zajęcia charakteryzują się różnorodnością form i pokazują jak w całości stworzyć niepowtarzalny spektakl.Na koniec turnusu rodziców zaprosimy do obejrzenia przedstawienia a całość łącznie z przygotowaniami zostanie uwieczniona na filmie wykonanym przez uczestników. Oczywiście w ciągu całego dnia zapewniamy także inne atrakcje : wyjście do kina , zajęcia kulinarne z Mamma Leo ,karaoke, kino Pinezki, eksperymenty naukowe , warsztaty rytmiczne z bum bum rurkami i wiele innych atrakcji .

  3. Poszukiwacze przygód - to grupa dla  dzieci szczególnie aktywnych i ciekawym nowych wyzwań , w wieku od 7 do 12 lat. Drużyna uczestników będzie brała udział w zajęciach sportowych oraz sprawnościowych, uczestnicy będą podążać  śladami Detektywa Pinezki który opisał w sposób zagadkowy swoje zadania dla poszukiwaczy przygód. Przed nami pełna niespodzianek i zaskakujących rozwiązań 5 dniowa przygoda która w miarę możliwości będziemy dokumentować poprzez zdjęcia i krótkie filmy.Oprócz tego czeka  wycieczka do kina , zajęcia kulinarne w Mamma Leo ,eksperymenty naukowe , kino Pinezki , karaoke , nauka nowych gier zespołowych oraz zadania wymagające odwagi i twórczego rozwiązywania problemów.

  Zajęcia  w trakcie ferii zimowych w Radomiu organizowane są przez naszą kadrę posiadającą kwalifikacje do pracy z dziećmi  to niezwykła okazja do poznania  świata sztuki, nauki oraz niezwykłych zabaw . Nasi animatorzy oraz specjaliści w danych dziedzinach poprowadzą  grupy tematyczne. Każda z nich będzie brała udział we wspólnych wyjściach oraz zabawach. Warto zapisać u nas swoje dziecko, ponieważ w Pinezce czeka najlepsza zabawa!

Drodzy Rodzice! ilość miejsc ograniczona!!! w każdej grupie będzie max 12 dzieci !


 Cena za jeden turnus: 390 złotych , dla  rodzeństwa zniżka 10 % , dla stałych klientów
 i przy zapisie znajomych 5%,   promocje nie łączą  się !
Uczestnicy kolonii , półkolonii oraz innych form zajęć organizowanych przez Pinezkę mają rabat urodzinowy 10% .
 Żeby dokonać zapisu na półzimowisko należy skorzystać z formularza znajdujacego się w zakładce : kontakt i  wysłać bezpośrednio do nas  z wybranym turnusem i danymi dziecka (imię , nazwisko, adres  i data urodzenia.)Można również wybrać grupę do której będzie należało dziecko , czyli : Kreatywne Maluchy lub Gwiazdy Sceny lub Poszukiwacze przygód .
Jeśli wpłacicie Państwo zaliczkę , miejsce dla waszego dziecka będzie zarezerwowane .Kwota  zaliczki to min. 150 zł , wpłat należy dokonać  na konto m bank :11 1140 2004 0000 3302 7609 1409 z dopiskiem Ferie 2017 ,turnus I lub II i imię i nazwisko uczestnika . Należy również wypełnić kartę uczestnika  i zapoznać się z regulaminem.

Dokumenty do pobrania:
-Program zajęć grup tematycznych
-Regulamin
-Karta kwalifikacyjna uczestnika
-Umowa półzimowisko Radom


Rodzicu ! jeśli masz jeszcze pytania ... zadzwoń do nas : 698-730-047, 697-905-01 oraz kontakt mailowy: biuro@pinezka.edu.pl , przy zapisie dziecka można skorzystać z formularza który znajduje się  w zakładce - kontakt.
Grupy tematyczne mogą liczyć maksymalnie 12 osób !!!  Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, więc Drodzy Rodzice nie czekajcie do ostatniej chwili i zarezerwujcie miejsce dla swojego dziecka, żeby zapewnić mu fajne i bezpieczne ferie zimowe w Radomiu!

 
07.12.2016 Warsztat Świętego mikołąja i jego mali pomocnicy Święty Mikołaj z dumą powitał ponad 400 nowych pomocników, którzy sprawnie nauczyli się od elfów historii o świętach oraz poznali sposób na przygotowanie udanych mikołajek. Jak wszyscy wiemy przygotowanie paczek dla dzieci na całym świecie to nie tak łatwa sprawa. Ale z naszymi małymi elfami wszystko jest możliwe!

czytaj więcej »
29.11.2016 Kreatywne Urodziny dla Jubilatów!

Do naszych urodzinkowych atrakcji dołączyły kreatywne zabawki, które zaskoczą niejednego odkrywcę. Wśród nich: Pucholina, klocki Playmais, piasek kinetyczny oraz Szalona plastelina. Przygotowane zestawy pomagają odkryć ogromne pokłady kreatywności u dzieci. Dostarczają wiele śmiechu i uczą nowych form wyrażania siebie.

czytaj więcej »

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011