AKTUALNOŚCI

Nowoczesne metody nauczania Rytm jest dla każdego!

Zabawa rytmem!

W czasie szkolenia uczestnicy poznają sposób gry na instrumentach etnicznych oraz zaznajomią się z podstawami gry na bum bum rurkach. Obydwa tematy stanowią niezastąpione narzędzie do prowadzenia wyjątkowych zajęć z rytmiki i muzyki, a także mogą być wykorzystywane do wprowadzenia form muzykoterapii w programie edukacyjnym dla różnych grup wiekowych.


Zajęcia są prowadzone przez niezwykle pozytywnych instruktorów ze Studia Instrumentów Etnicznych w Kielcach, którzy przez wiele lat stosują różnorodne instrumenty etniczne oraz rytm w pracy muzycznej i pedagogicznej. Zajęcia są poszerzone o wykorzystanie bum bum rurek, nowości w metodach prowadzenia zajęć z rytmiki. Instrument ten pojawia się coraz częściej na estradach w Polsce jako łatwy i przyjemny sposób na wykonanie utworów. Kadra Studia Edukacji i Organizacji Imprez Pinezka wprowadza tę metodę w placówkach w Radomiu, organizując szkolenie dla pedagogów, prowadząc warsztaty w szkołach i przedszkolach oraz wykorzystując zestawy bum bum rurek w trakcie animacji urodzinowych.


Zajęcia skierowane są do każdego, kto chce aktywnie pracować z dziećmi i młodzieżą. Podczas tych warsztatów: terapeuci, nauczyciele, pedagodzy szkolni czy też opiekunowie świetlic środowiskowych poszerzą swój warsztat i zdobędą nowe narzędzia do pracy pedagogicznej. Duży nacisk kładziemy na rozwijanie kreatywności, wrażliwości, pewności siebie, charyzmy, cech niezbędnych dla dobrego nauczyciela.    


Zapraszamy 26 maja o godzinie 16:00, do Studia Edukacji Artystycznej PINEZKA, przy ulicy 1905 roku 3F. Cena za szkolenie to 150 złotych od osoby. Szkolenie trwa 4 godziny lekcyjne.


Regulamin zgłoszeń:


Aby zgłosić sie na szkolenie należy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Prosimy o wybranie z listy tematu szkoleń oraz podanie swoich danych osobowych oraz numeru telefonu (obowiązkowo).

Po wypełnieniu formularza należy wpłacić w ciągu 3 dni roboczych na konto pełną opłatę za szkolenie - 150 złotych oraz wysłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy biuro@pinezka.edu.pl.

 

W przypadku pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze przy ul. 1905 roku 3F

(II piętro) od pn-pt od 13:00-18:00

lub telefonicznie pod numerami

tel: 48 369 94 73 wew. 20

tel. kom: 698 730 047
tel.kom: 697 905 011
13.04.2017 Godziny otwarcia biuro w okresie Wielkanocnym.

Mili Państwo,

Informujemy że w okresie wielkanocnym nasze biuro jest otwarte tylko w wybranych godzinach

Więcej informacji w artykule

Życzymy Wesołych i Radosnych Świąt w gronie najbliższych!


czytaj więcej »
30.03.2017 Wiosenna promocja dla "Dzielnych Smyków" Zapraszamy na zajęcia usamodzielniające dla dzieci w wieku od dwóch do czterech lat. "Dzielny Smyk" to spotkania prowadzone przez dyplomowaną pedagog ze świetnym podejściem do maluszków i ich Rodziców.  Dla nowych uczestników  obniżamy cenę za miesiąc o 20%.  W Artykule więcej informacji na ten temat.
czytaj więcej »

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011Zamknij
https://mamwakacje.eu/nowoczesne-metody-nauczania-rytm-jest-dla-kazdego,pa1,247,999