AKTUALNOŚCI

Wiosenna promocja dla "Dzielnych Smyków"

Zajęcia dla maluszków mają na celu wesprzeć ich rozwój i są świetnym wstępem przed etapem przedszkolnym, kiedy dzieci zaczynają przebywać w gronie rówieśników. Uczestnicy zajęć mają swój pokój do zabaw z pełnym wyposażeniem do zajęć plastycznych, muzycznych czy tanecznych. Pierwszy cykl zajęć odbywa się z udziałem rodziców tak aby w czasie kolejnych spotkań dzieci przyzwyczaiły się do sytuacji gdy rodzice czekają na swoje pociechy w naszym kącie kawiarnianym. Udział w tego typu zajęciach jest niezastąpionym wsparciem w dalszym rozwoju dzieci. Budujemy u nich odwagę i pewność siebie podczas kolejnych wspaniałych lat w przedszkolu i szkole.

Zapraszamy z dziećmi we wtorki i czwartki od godziny 10:00-12:00 do naszego Studia Edukacji PINEZKA, na ulicy 1905 roku 3F (II piętro). Warto także zapytać uczestników zajęć o recenzje.  

Koszt zajęć: 180 zł - 20% = 140 zł

Zgłoszeń można dokonywać mailowo biuro@pinezka.edu.pl lub osobiście w biurze.


04.05.2017 UWAGA! poszukujemy wychowawców kolonijnych na wyjazdy wakacyjne.

Turnusy odbywają się przez całe wakacje. Zapewnimy świetne warunki do opieki oraz do prowadzenia zajęć z dziećmi w trakcie kolonii i półkolonii.W artykule więcej informacji na temat propozycji pracy.


czytaj więcej »
18.04.2017 Bal w zamku wesołego Smoka Zapraszamy na Bal w zamku wesołego Smoka. Najbardziej wiosenne wydarzenie w roku! Będzie wiele smoczych atrakcji oraz niesamowitych zwrotów akcji. Warto tam być i warto zobaczyć o czym dzisiaj  zajmują się smoki.


czytaj więcej »

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011Zamknij
https://mamwakacje.eu/wiosenna-promocja-dla-quot-dzielnych-smykow-quot,pa1,245,999