AKTUALNOŚCI

OTWARCIE PRACOWNI ŚW. MIKOŁAJA JUŻ WKRÓTCE!

Warsztat świętego Mikołaja jest utrzymany w konwencji interaktywnego przedstawienia teatralnego, w którym udział biorą wszyscy (oprócz animatorów występują w nim także dzieci). W pracowni świętego czekają konkursy zręcznościowe, zadania sprawnościowe oraz rozmowy z zawodowymi elfami. Będzie dużo śmiechu i przeżyć artystycznych. Oczywiście nie zabraknie zabaw, uciech oraz opowiastek samego świętego Mikołaja.


Każde dziecko otrzyma od Mikołaja słodki mały upominek, a klasa pamiątkowe zdjęcia.

Zapraszamy grupy już od  5 do 9 grudnia na w godzinach: 8.00 do 9.30 ; 10.00 do 11.30 i 12.00 do 13.30.Zapisy już trwają !

11.10.2016 Pinezka wróży dobrą zabawę na Andrzejki!

Pinezka zaprasza grupy szkolne i przedszkolne na Andrzejki! Nasi animatorzy poprowadzą edukacyjną imprezę dla dzieci, na której uczestnicy poznają zwyczaje ludowe związane z dniem świętego Andrzeja i Katarzyny. Na zajęciach uczymy także współpracy w grupie oraz wspieramy integracje klasy.


czytaj więcej »
26.10.2016 BUM BUM RURKI ATAKUJĄ PINEZKĘ!

Z dumą prezentujemy nowy instrument, który pojawi się w Pinezce. Bum bum rurki - znane na całym świecie pod nazwą Boomwhackers są świetnym instrumentem do nauki podstaw muzyki dla młodszych i starszych. Dzięki nim wykonanie utworu w grupie staje się nie tylko proste ale zmienia się w świetną zabawę

czytaj więcej »

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011