AKTUALNOŚCI

Animacje dla klientów Indywidualnych

Na każdą wyjątkową uroczystość przygotowaliśmy trzygodzinny program zabaw, z jednym lub kilkoma animatorami w zależności od liczby podopiecznych. Jesteśmy mobilni i chętnie dotrzemy do każdego miejsca w Radomiu  i  regionie. Mamy najlepszych animatorów w Radomiu, którzy poprowadzą wspólne zabawy z dziećmi. W pakiecie podstawowym zapewniamy:

My mistrzowie zabaw zachęcamy do udziału w tańcach animacyjnych, konkursach i przede wszystkim do aktywnego spędzenia czasu. Skontaktuj się z nami, po przyjęciu rezerwacji zajmiemy się całą resztą.

Pakiet " Animacje komunijne " zawiera obsługę 1 animatora przez 3 godziny programu z dojazdem na terenie Radomia , materiały animacyjne i plastyczne do zajęć , baloniki , malowanie buziek , pokaz dużych baniek mydlanych , nagłośnienie , nauka tańców animacyjnych , konkursy i zabawy sprawnościowe z tunelami i chustą animacyjną .

Cena do ustalenia pod numerem 698730047 , w ustaleniu ceny bierzemy pod uwagę ilość dzieci , dodatkowe atrakcje , dojazd , materiały animacyjne a także :
 

Dojazd poza terenem Radomia .

Przedłużenie animacji o dodatkową godzinę

Potrzeba zatrudnienia Dodatkowego animatora dla grup większych niż 12 osób.  


Posiadamy też dodatkowe atrakcje:  

Dmuchany zamek

Bańkownica lub pokaz wielkich baniek

Zajęcia cyrkowe

Zabawa w teatr ( teatrzyk rozkładany , peruki, kapelusze,rekwizyty.)


  


Rezerwacji można dokonywać poprzez poniższy formularz. Wpisując datę oraz godziny spotkania uroczystości.

Formularz zgłoszeniowy

Dane rodzica
Imię:
Fatal error: Call to a member function getValidators() on null in /home/klient.dhosting.pl/gqimartmas/mamwakacje.eu/public_html/_framework/web/helpers/CHtml.php on line 1720