AKTUALNOŚCI

PROMOCJE LATO 2024

Startujemy z zapisami na wypoczynek letni "Mam wakacje z Pinezką” 2024

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa i Wasze dzieci na kolejny sezon wakacyjny.

Jak co roku jest coś dla początkujących, trochę bardziej zaawansowanych i "weteranów" podróży i przygód. Jak zwykle dla najmłodszych proponujemy półkolonie w Muzeum Wsi Radomskiej. Dla trochę odważniejszych : Moją Pierwszą Kolonię w Jedlni Letnisko oraz Kolonię w Suche koło Poronina. Dla zaawansowanych dostępne są kolonie i obozy: w Górach ( Gilowice Beskid Żywiecki), nad Morzem w Łebie oraz  obóz w Grecji.

Zajmujemy się organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży już 19 lat!!! Także wydaje się ,że jesteśmy już dojrzali :) w tym co robimy. Jak zwykle dbamy o dobry humor dzieci ,dobrą zabawę i możliwość nawiązania dobrych relacji, integracji z innymi dziećmi. Pomaga w tym kreatywny ,atrakcyjny i zróżnicowany program każdego wypoczynku. Zwracamy też zawsze szczególną uwagę na elementy tzw. "dobrego wychowania" i dobrych manier. Nie bez znaczenia jest zapewnienie dzieciom dobrego jedzonka i BEZPIECZEŃSTWA!!! Oczywiście całość zamyka zaprzyjaźniona ,kreatywna i doświadczona kadra wychowawców i kierowników. Cała ta kompozycja sprawia ,że wakacje z Pinezką będą udane i do zapamiętania!!! Zapraszamy Serdecznie.

 Poszczególne wypoczynki na stronie otwarcia . Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!!!  

Mogą pojawiać się jeszcze dodatkowe oferty, ale o tym będziemy informować na bieżąco !!!

Już teraz życzymy udanych wakacji 2024 !!!

 

 WSZYSTKIE NASZE WYPOCZYNKI ZGŁASZANE SĄ DO KURATORIUM OŚWIATY


 ZAPRASZAMY NA PROMOCJĘ „START SEZONU” 2024


Zapisz dziecko,wpłać zaliczkę do 29.02.2024 i

Uzyskaj niezmienność ceny i rabat:


-Półkolonia w MWR                 -50 zł

-Moja Pierwsza Kolonia w Jedlni   -50 zł

-Aktywni w górach Suche k/Poronina-50 zł

-Obóz w Gilowicach               -100 zł

-Kolonia i Obóz w Łebie          -100 zł

-Obóz w Grecji                   -100 zł

 PROMOCJA STAŁA

Ta promocja w połączeniu z promocją „START SEZONU” obsługuje tylko jeden z poniższych rabatów

 -50 zł rabatu dla Stałych Klientów na każdy wypoczynek przy zapisie na wypoczynek w .2024 i wpłacie zaliczki do 3 dni od zapisu.(Dopisz w Uwagach w formularzu rezerwacyjnym Stały Klient(jeżeli choć raz dziecko było uczestnikiem)

Rabat przysługuje jednorazowo(czyli: przy  zapisie dwójki rodzeństwa rabat jest 50 zł na dwie osoby ,a i tak można skorzystać z rabatu dla rodzeństwa)

 - 50 zł dla rodzeństwa zniżka na drugie i kolejne dziecko (nie dotyczy kuzynostwa) Dotyczy stałych klientów jak i nowych. Promocja obowiązuje do końca zapisów.

 

Przy zapisie dziecka na więcej niż jeden wypoczynek udzielamy rabatu!!!(wycena indywidualna po kontakcie mailowym lub telefonicznym)

 

15.02.2023 PÓŁKOLONIA z DETEKTYWEM PINEZKA 2023 w MUZEUM WSI RADOMSKIEJ Zapraszamy ponownie do ponadczasowego i przepełnionego zielenią i klimatem Muzeum...
czytaj więcej »
16.02.2023 MOJA PIERWSZA KOLONIA 2023 - JEDLNIA LETNISKO To już kolejna edycja tej sprawdzonej formy wypoczynku dla początkujących kolonistów....
czytaj więcej »

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011Zamknij