AKTUALNOŚCI

PROMOCJE LATO 2024

Startujemy z zapisami na wypoczynek letni "Mam wakacje z Pinezką” 2024

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa i Wasze dzieci na kolejny sezon wakacyjny.

Jak co roku jest coś dla początkujących, trochę bardziej zaawansowanych i "weteranów" podróży i przygód. Jak zwykle dla najmłodszych proponujemy półkolonie w Muzeum Wsi Radomskiej. Dla trochę odważniejszych : Moją Pierwszą Kolonię w Jedlni Letnisko oraz Kolonię w Suche koło Poronina. Dla zaawansowanych dostępne są kolonie i obozy: w Górach ( Gilowice Beskid Żywiecki), nad Morzem w Łebie oraz  obóz w Grecji.

Zajmujemy się organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży już 19 lat!!! Także wydaje się ,że jesteśmy już dojrzali :) w tym co robimy. Jak zwykle dbamy o dobry humor dzieci ,dobrą zabawę i możliwość nawiązania dobrych relacji, integracji z innymi dziećmi. Pomaga w tym kreatywny ,atrakcyjny i zróżnicowany program każdego wypoczynku. Zwracamy też zawsze szczególną uwagę na elementy tzw. "dobrego wychowania" i dobrych manier. Nie bez znaczenia jest zapewnienie dzieciom dobrego jedzonka i BEZPIECZEŃSTWA!!! Oczywiście całość zamyka zaprzyjaźniona ,kreatywna i doświadczona kadra wychowawców i kierowników. Cała ta kompozycja sprawia ,że wakacje z Pinezką będą udane i do zapamiętania!!! Zapraszamy Serdecznie.

 Poszczególne wypoczynki na stronie otwarcia . Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!!!  

Mogą pojawiać się jeszcze dodatkowe oferty, ale o tym będziemy informować na bieżąco !!!

Już teraz życzymy udanych wakacji 2024 !!!

 WSZYSTKIE NASZE WYPOCZYNKI ZGŁASZANE SĄ DO KURATORIUM OŚWIATY

 PROMOCJA -PRZYJACIELE

Zbierz grupę i zgarnij rabaty dla wszystkich!

Dla każdego z przyjaciół - minimum 4 osoby

-Półkolonia w MWR                              - 50 zł

-Moja Pierwsza Kolonia w Jedlni        - 50 zł

-Aktywni w Górach Suche/k Poronina -50 zł

-Obóz w Gilowicach                               -100 zł

-Kolonia i Obóz w Łebie 2 turnusy)     -100 zł

-Obóz w Grecji                                       -100 zł

1. Wszyscy przyjaciele (minimum 4 osoby) muszą zapisać się jednego dnia na ten sam wyjazd. Przy dokonywaniu rezerwacji należy wpisać  imiona i nazwiska przyjaciół w formularzu zgłoszeniowym.

2. Weryfikacja Przyjaciół - w ciągu doby roboczej od dokonania rezerwacji. Jeśli wpisani przyjaciele nie dokonają rezerwacji zniżka może zostać zdjęta. O tym fakcie informujemy Klientów mailowo lub  wiadomością sms

3. Promocja łączy się z promocją Stały Klient (-50 zł)

4. Promocji tej nie można łączyć z promocją Rodzeństwo.

5. Obowiązuje od 05.04 do 20.05.2024.lub do wypełnienia się list rezerwacyjnych.

  PROMOCJA STAŁA

Ta promocja w połączeniu z promocją „START SEZONU” obsługuje tylko jeden z poniższych rabatów

 -50 zł rabatu dla Stałych Klientów na każdy wypoczynek przy zapisie na wypoczynek w .2024 i wpłacie zaliczki do 3 dni od zapisu.(Dopisz w Uwagach w formularzu rezerwacyjnym Stały Klient(jeżeli choć raz dziecko było uczestnikiem na naszych wypoczynkach)

Rabat przysługuje jednorazowo(czyli: przy  zapisie dwójki rodzeństwa rabat jest 50 zł na dwie osoby ,a i tak można skorzystać z rabatu dla rodzeństwa)

 - 50 zł dla rodzeństwa zniżka na drugie i kolejne dziecko (nie dotyczy kuzynostwa) Dotyczy stałych klientów jak i nowych. Promocja obowiązuje do końca zapisów.

 

Przy zapisie dziecka na więcej niż jeden wypoczynek udzielamy rabatu!!!(wycena indywidualna po kontakcie mailowym lub telefonicznym)

 

15.02.2023 PÓŁKOLONIA z DETEKTYWEM PINEZKA 2023 w MUZEUM WSI RADOMSKIEJ Zapraszamy ponownie do ponadczasowego i przepełnionego zielenią i klimatem Muzeum...
czytaj więcej »
16.02.2023 MOJA PIERWSZA KOLONIA 2023 - JEDLNIA LETNISKO To już kolejna edycja tej sprawdzonej formy wypoczynku dla początkujących kolonistów....
czytaj więcej »

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011Zamknij
https://mamwakacje.eu/promocje-lato-2023,pa1,311,999