AKTUALNOŚCI

OBÓZ MŁODZIEŻOWY GRECJA -PANTALEIMONAS 2022

Obozy do  Grecji są stałym punktem naszych wakacyjnych wypadów , w naszym rodzinnym biurze podróży. Bardzo lubimy te wspólne wyjazdy z młodzieżą ! Lubimy patrzeć na ich zachwyt pięknym , ciepłym morzem i cudownym słońcem. 

W Grecji bazujemy w uroczej „zielonej" miejscowości południowej Riwiery Olimpijskiej -- Panteleimonas. Malowniczej, wolnej od zgiełku z przepiękną  piaszczystą plażą. 

W tym roku będziemy mieszkać w  uroczym , dobrze utrzymanym  i czystym apartamentowcu  Platanos (zobacz) - położony  on jest przy centrum Panteleimonas (parę minut spacerem). Odległość od morza ok. 100 m (w linii prostej natomiast wejście na plażę to ok. 150 m). Każdy pokój posiada aneks kuchenny z wyposażeniem (lodówka, czajnik, kuchenka itp..), parasol plażowy, łazienkę z prysznicem oraz umeblowany balkon. Darmowe Wi-Fi

Codziennie wyżywienie to : śniadanie o godzinie 9.00. lunch godzina 12-13 i obiadokolacja (2 ciepłe dania) o 18.00. W programie obozu są przewidziane wycieczki po Riwierze Olimpijskiej ( plan wycieczek poniżej)

 Dodakowo całodzienna wycieczka -rejs statkiem  na wyspę Skhiatos(dodatkowo płatna 40-50 euro/osoba) .Przepiękne miejsce znane z filmu Mamma Mia). Super zabawa.!!

 W programie obozu oprócz plażowania ,kąpieli w ciepłym morzu i leniuchowania są piesze spacery , wycieczka kolejką do miasteczka Platamonas , gry terenowe , zabawy integracyjne, dyskoteki ,zawody sportowe i wiele innych wg. pomysłów naszych obozowiczów. A pomysłów im nie brakuje! 

Nasza kadra to doświadczony kierownik i organizator Bogdan Kłosiewicz , wychowawca i opiekun doświadczony i czynny pedagog Małgorzata Kłosiewicz oraz młodzi, ale sprawdzeni przez organizatora opiekunowie i animatorzy. 

Staramy się aby atmosfera na naszych obozach była super ale bezpieczeństwo to podstawa! Nasza kadra musi mieć wykształcenie i doświadczenie w pracy ze względu na zaufanie i opinie naszych klientów.

 Nasze obozy są zgłaszane do Kuratorium  Oświaty i muszą spełniać wymagania zgodnie z Przepisami MEN 

Od lat zajmujemy się organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży! Zapracowaliśmy i pracujemy  na dobrą opinię naszych podopiecznych i ich rodziców. Zależy nam na tym !

Obóz młodzieżowy 12-18 lat  

Termin: 01.08-12.08.2022

Cena: 2590,00 zł

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

W cenie zapewniamy: 

 • Przejazd w obie strony autokarem klasy LUX
 • Wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja)FB
 • Prowiant na drogę powrotną
 • Opieka pedagogiczna (1 opiekun na 15 osób + kierownik obozu),
 • Opieka medyczna (lekarz na każde wezwanie),
 • Opieka rezydenta
 • Ubezpieczenie NNW Signal Iduna
 • Opłata za TFG - 10 zł/os
 • Opłata za TFP - 10 zł/os
 • Wycieczki w cenie :
 • wycieczka  kolejką do miasteczka Platamonas  ,
 • wjazd autokarem  na górę Olimp,
 • wycieczka do zabytkowego  miasteczka Panteleimonas zabytek Unesco 
 • tradycyjny  targ grecki w Leptokarii .
 • w trakcie obozu będzie realizowany program integracyjno- animacyjny w oparciu o Trening Umiejętności Społecznych (TUS) dla młodzieży , czyli wspólne zabawy i gry polegające na współpracy w grupie  i relacjach międzyludzkich.
 • pozostały program: plażowanie, piesze wycieczki, zawody sportowe, dyskoteki, 

Cena nie zawiera:

- Zwrotna kaucja 25 euro od uczestnika (kaucja pobierana na wypadek szkód materialnych wyrządzonych w pensjonacie, autobusie itp)

Fakultatywnie dostępne będą wycieczki na : Skiathos-absolutnie Polecamy!,(zobacz zdjęcia z poprzednich lat) Meteory, Saloniki. Ateny, Wieczór Grecki w cenach :od 30 do 50 Euro za pojedynczą wycieczkę'

Dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,95 % do 7,3 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu .

Dodatkowe informacje i zapisy tylko przez formularz zgłoszeniowy na stronie :mamwakacje.eu, Dodatkowy kontakt :biuro@pinezka.pl , tel:697905011


22.08.2017 zdjęcia Greckie Wakacje Witajcie Kochani, zapraszamy Was do galerii gdzie znajdziecie więcej wspomnień z obozu w Grecji ....
czytaj więcej »
18.07.2017 Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci! W naszej Galerii można odnaleźć zdjęcia z kolonii i półkolonii i przekonać się, jak świetnie bawili się Nasi podopieczni! Dziękujemy za świetną zabawę na najlepszym na świecie wypoczynku z Pinezką!:)
czytaj więcej »

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011Zamknij
https://mamwakacje.eu/oboz-mlodziezowy-grecja-pantaleimonas-2022,pa1,253,999