O nas


O nas

Zapraszamy do pierwszego w Radomiu Studia Edukacji Artystycznej Pinezka


"Pinezka"jest liderem animacji czasu wolnego w Radomiu .Zespół Pinezki  dzieli się ze wszystkimi dziećmi swoją pasją. Staramy się realizować marzenia naszych najmłodszych klientów. To oni wyznaczają dla nas poprzeczki, do których się dostosowujemy.

Pinezka powstała dzięki naszej fascynacji dzieckiem. Z pasji stworzyliśmy miejsce przyjazne, ciepłe, bezpieczne i miłe dla każdego . Rozwijanie wyobraźni, twórczości oraz podtrzymywanie pogody ducha dziecka stało się dla nas najważniejszym celem.

Udało nam się stworzyć bogatą ofertę. Prowadzimy zajęcia artystyczne, warsztaty dla grup zorganizowanych, urodziny, animacje okolicznościowe, szkolenia dla nauczycieli oraz sezonowo kolonie, obozy oraz półkolonie.

 

Dziękujemy wszystkim Rodzicom , Nauczycielom i oczywiście dzieciom za zaufanie, ciepłe słowo oraz zaangażowanie. Jest to dla nas ogromna motywacja do ulepszenia naszej pracy.


NASZA KADRA


Założycielem „Pinezki” jest Małgorzata Kłosiewicz – wieloletni pedagog  i animator kultury . Ukończyła pedagogikę kultury w Wyższej Szkole Pedagogiki ZNP w Warszawie, oraz  pedagogikę na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Założycielka Teatru RAFFO, wieloletni animator kultury teatralnej w wielu radomskich placówkach kultury: Amfiteatrze, Resursie, DK „Idalin”, „Scena Obozisko„ nauczyciel teatru w Młodzieżowym Domu Kultury, w międzyczasie jako kierownik Pracowni Imprez Masowych MDK organizowała imprezy dla dzieci i młodzieży. Od 2004 roku związana ze Stowarzyszeniem Animacji Społeczno - Kulturalnych „JESTEM”, gdzie organizuje półkolonie artystyczne w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, artystyczne kolonie i obozy letnie oraz młodzieżowe wymiany międzynarodowe. W Pinezce jest głową dowodzącą, ale również prowadzi zajęcia teatralne cieszące się ogromnym powodzeniem ;)
 

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011