O nas„Mam wakacje”   to rodzinna firma , przekształcona ze Studia Edukacji I organizacji Imprez „Pinezka”, założona   przez Małgorzatę Stanisławską Kłosiewicz – animatorkę kultury, „ pedagożkę „ i terapeutkę  Integracji Sensorycznej, terapeutkę ręki i trenerkę umiejętności społecznych dzieci i młodzieży. Pani Małgosia  zajmuje się misją firmy , czyli wszystkim tym co jest związane z dzieckiem i jego dobrostanem. Układa programy  w firmie i czuwa nad realizacją merytoryczną półkolonii i kolonii oraz obozów młodzieżowych. Wielu uczestników kolonii zna panią Małgosię jako zwariowaną i pełną pomysłów kobietę , która nie lubi się nudzić  i nie pozwala na nudę na koloniach. Czuwa nad bezpieczeństwem podopiecznych i troszczy się o nich i dba jak o własne dzieci.

 Bardzo ważnym filarem  firmy jest pan  Bogdan Kłosiewicz –mąż pani Małgosi , zajmujący się organizacją i działalnością  firmy pod kątem finansowym i organizacyjnym. To z panem Bogdanem najczęściej rozmawiacie w sprawach faktur i spraw formalnych związanych z zapisem dziecka na dany wypoczynek .Pan Bogdan zna wszystkie  szczegóły i dba o każdy element tej skomplikowanej układanki. Bywa często kierownikiem  na obozach, uwielbiany przez dzieci i nazywany „Panem Pinezką”.

Jeśli kiedyś zainteresowała Was nasza oferta Moja Pierwsza Kolonia to tam spotkacie Martę i Filipa Kłosiewiczów –  syna i synową pani Małgosi i pana Bogdana. Pani Marta – ratowniczka medyczna i studentka pedagogiki , animatorka czasu wolnego i trenerka Smykomultisensoryki. Pani Marta  ma wspaniałe porozumienie  z dziećmi i ogromny dar do nietuzinkowych pomysłów oraz mnóstwo pozytywnej energii. Prywatnie mama Julka i Stasia .

Filip Kłosiewicz- jest ratownikiem wodnym i nauczycielem pływania , prowadzi własną szkółkę pływacką a na koloniach zajmuje się wszystkim co związane jest z ruchem i rekreacją. Bardzo lubiany przez dzieci i młodzież , aktywny i poprawny optymista. Kajaki kontakt z przyrodą  to jego pasja która zaraża wszystkich wokół. Zdrowy styl życia to jego hobby. Tata Julka i Stasia.

Na naszych koloniach i obozach spotkacie zapewne też panią Zuzię Kłosiewicz – naszą artystkę rodzinną – studentkę Akademii Muzycznej we Wrocławiu , która na koloniach i obozach spełnia się jako empatyczna i wyrozumiała wychowawczyni oraz organizatorka gier terenowych . zawsze uśmiechnięta ma wiele cierpliwości i zrozumienia dla najdziwniejszych pomysłów kolonistów.

Kolejny ważny filar naszej firmy to Mikołaj Kłosiewicz – muzyk i absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, wspiera nas obecnie mentalnie z Barcelony, ale do tej pory uwielbiany przez naszych podopiecznych a głównie podopieczne wychowawca , który zawsze dbał o nasz relaks i wypoczynek , ponieważ sam lubi być wypoczęty. Dażący ogromnym szacunkiem każdego uczestnika kolonii , sam  bardzo empatyczny i wrażliwy. Znany z fajnych i kreatywnych pomysłów na gry i zabawy dla małych i dużych.

Nasza Misja !

 Firma  „Mam wakacje”   powstała dzięki naszej fascynacji dziećmi.  Z pasji stworzyliśmy kilka  miejsc przyjaznych,  ciepłych, bezpiecznych i miłych dla każdego. Od zawsze :) działamy w turystyce dziecięcej i młodzieżowej.

 

Zajmujemy się organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży już 19 lat!!! Także wydaje się ,że jesteśmy już dojrzali :) w tym co robimy. Jak zwykle dbamy o dobry humor dzieci ,dobrą zabawę i możliwość nawiązania dobrych relacji i  integracji z innymi dziećmi. Pomaga w tym kreatywny ,atrakcyjny i zróżnicowany program każdego wypoczynku. Zwracamy też zawsze szczególną uwagę na elementy rozwijania wzajemnych relacji  i dobrego porozumienia bez przemocy. Nie bez znaczenia jest zapewnienie dzieciom dobrych warunków do wypoczynku, zdrowego  jedzonka i BEZPIECZEŃSTWA!!! Oczywiście całość zamyka zaprzyjaźniona ,kreatywna i doświadczona kadra wychowawców i kierowników. Cała ta kompozycja sprawia, że wakacje z Nami są atrakcyjne .

 Z Nami trudno się nudzić ! 

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011Zamknij
https://mamwakacje.eu/o-nas,aw1,1