O nas


O nas

Zapraszamy do pierwszego w Radomiu Studia Edukacji Artystycznej Pinezka


"Pinezka" i mam wakacje jest liderem animacji czasu wolnego poprzez wypoczynek w Radomiu .Zespół Pinezki  dzieli się ze wszystkimi dziećmi swoją pasją. Staramy się realizować marzenia naszych "małych" i młodzieżowych klientów. To oni wyznaczają dla nas poprzeczki, do których się dostosowujemy.
Pinezka powstała dzięki naszej fascynacji dzieckiem. Z pasji stworzyliśmy kilka  miejsc przyjaznych, ciepłych, bezpiecznych i miłych dla każdego. Ostatnim Naszym dokonaniem była sala zabawa Ninja Park i Cztery Słonie .Od zawsze :) działamy w turystyce dziecięcej i młodzieżowej.

Zajmujemy się organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży już 19 lat!!! Także wydaje się ,że jesteśmy już dojrzali :) w tym co robimy. Jak zwykle dbamy o dobry humor dzieci ,dobrą zabawę i możliwość nawiązania dobrych relacji, integracji z innymi dziećmi. Pomaga w tym kreatywny ,atrakcyjny i zróżnicowany program każdego wypoczynku. Zwracamy też zawsze szczególną uwagę na elementy tzw. "dobrego wychowania" i dobrych manier. Nie bez znaczenia jest zapewnienie dzieciom dobrego jedzonka i BEZPIECZEŃSTWA!!! Oczywiście całość zamyka zaprzyjaźniona ,kreatywna i doświadczona kadra wychowawców i kierowników. Cała ta kompozycja sprawia ,że wakacje z Pinezką będą udane i do zapamiętania!!!


NASZA KADRA

Założycielem „Pinezki” jest Małgorzata Kłosiewicz – wieloletni pedagog  i animator kultury . Ukończyła pedagogikę kultury w Wyższej Szkole Pedagogiki ZNP w Warszawie, oraz  pedagogikę na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Założycielka Teatru RAFFO, wieloletni animator kultury teatralnej w wielu radomskich placówkach kultury: Amfiteatrze, Resursie, DK „Idalin”, „Scena Obozisko„ nauczyciel teatru w Młodzieżowym Domu Kultury, w międzyczasie jako kierownik Pracowni Imprez Masowych MDK organizowała imprezy dla dzieci i młodzieży. Od 2004 roku związana ze Stowarzyszeniem Animacji Społeczno - Kulturalnych „JESTEM”, gdzie organizuje półkolonie artystyczne w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, artystyczne kolonie i obozy letnie oraz młodzieżowe wymiany międzynarodowe. W Pinezce jest głową dowodzącą, ale również prowadzi zajęcia teatralne cieszące się ogromnym powodzeniem ;) Aktualnie terapeuta  i diagnosta Integracji sensorycznej
 

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011Zamknij