AKTUALNOŚCI

Mikołajki z Kreatywnymi Zabawkami.

3 i 4 grudnia zapraszamy na dni otwarte z KREATYWNYMI ZABAWKAMI do studia edukacji artystycznej Pinezka przy ulicy 1905 roku 3F, w godzinach od 10 00 do 16.00, podczas warsztatów dzieci będą mogły wypróbować kreatywne zabawki a rodzice dokonać przemyślanego wyboru prezentu na Mikołaja.
Zapraszamy do naszego studia także 6 grudnia. Od godziny 17:30 do 19:00 czeka na Was i wasze pociechy prawdziwy święty Mikołaj wraz z elfami. W wystrojonej sali Mikołaj będzie czekał z prezentem, który można u Nas wcześniej zamówić, bądź kupić na miejscu. Specjalnie na nadchodzące święta przygotowaliśmy zestawy z serii KREATYWNE MALUCHY, które zainspiruje każde dziecko. Więcej informacji na stronie www.pinezka.edu.pl oraz www.kreatywnemaluchy.pl.


16.11.2016 Urodzinowa nowość! Intrygujące Gry stolikowe oraz nowe tematy,

Drodzy rodzice i jubilaci!

Mamy dla was wiele nowości na urodzinkach. Dla starszaków przygotowaliśmy zestaw świetnych gier stolikowych. Podczas urodzinek możecie zasiąść do intrygujących gier dla całej rodziny. 

Dołączyliśmy także nowe tematy urodzin więcej informacji w artykule.


czytaj więcej »
10.11.2016 Pokazy bum bum rurek w szkołach Zapraszamy serdecznie szkoły do zapisania się na darmowe pokazy lekcyjne z wykorzystaniem bum bum rurek. Jest to nowatorska metoda nauki rytmiki wspierająca integrację klas.
Pokazy trwają po 15 minut w każdej klasie. Nasi animatorzy już odwiedzili kilka radomskich szkół. Jednym słowem: wszyscy byli zachwyceni.

czytaj więcej »

Galeria

Zobacz całą galerię »

POTRZEBNE DOKUMENTY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REZERWACJA >>>

Dokumenty do pobrania

POBIERZ

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

26-600 Radom,

ul. Planty 16m23

E-MAIL: biuro@pinezka.edu.pl

tel: 697 905 011Zamknij
https://mamwakacje.eu/mikolajki-z-kreatywnymi-zabawkami,pa1,210,999